חברות

 • Yizumi

  חברת הייטק סינית המתמקדת בעיצוב, מחקר ופיתוח, ייצור ושירות של מכונות הזרקת פלסטיק ברמת דיוק גבוהה. החברה מובילה בתחומה במכונות לעומסים כבדים. חברת YIZUMI דוגלת בעיקרון התכנון "הירוק" של מכונות ההזרקה החדשות, ע"י טכנולוגיה מתקדמת של חסכון באנרגיה ושיפור של מיומנות ייצור. לחברה כמה מרכזי שירות ומעל 30 נציגויות ברחבי העולם, עם מכונות במעל ל- 50 מדינות.

 • WENSUI

  חברת WENSUI הוקמה בשנת 1990 וממוקמת ב GUANGZOU, סין. החברה מתמחה בפיתוח וייצור של ציוד נילווה למכונות הזרקה בתחום הפלסטיק. החברה מובילה בתחומה עם 2 מפעלי ייצור ו- 2 אתרי מחקר ופיתוח. הם ממשיכים לעצב ולפתח סדרות של מוצרים נילווים כגון מגרסות, מייבשים, מסועים, מערבלים ועוד. לחברה למעלה מ- 20 סדרות מוצרים עם למעלה מ- 500 אפיוני מוצר.

 • Alfa Auto Machinery Ltd.

  חברת אלפא מתמחה בייצור רובוטים הנלווים למכונות הזרקה וציוד נילווה. לחברה שני אתרי ייצור ב- DONGGUAN וב SUZHOU. לברת Alfa היא חברת הייטק, המוכרת מידי שנה כ- 15000 רובוטים ברחבי העולם. היא מתגאה בסטנדרטים של ייצור, שירות ומכירות מהגבוהים בעולם, ומאמינה כי לקוחותיה השואפים לחדשנות, יושרה ומצוינות הן הקו המנחה שלה.

 • LKM

  החברה נוסדה ב 1975 ונקראת Lung Kee Group. חברת LKM היא המובילה בעולם בייצור בתי תבניות ומשרתת מדינות בכל רחבי תבל. עיקר מוצרי החברה הם בתי תבניות, פלטות משתנות בדיוק גבוה ובתי תבניות בהתאמה אישית. לחברה אתרי ייצור בסין, יפן, טייוואן ומלזיה עם כח עבודה של כ- 7000 עובדים. החברה נחשבת היום ליצרנית הגדולה ביותר של בתי תבניות יוקרתיים.

 • Campetella

  "האדם הוא מרכז הפתרונות בחדשנות של אוטומציה ורובוטיקה" זוהי האמונה של Campetella. חברה איטלקית – מובילה בתחומה אשר מסוגלת לאבחן ולפתור כל אתגר רובוטי או תעשייתי, ע"י מתן ייעוץ טכני, ומחקרי יישום והגעה לאופטימיזציה של תהליך הייצור עד למוצר המוגמר. החברה דוגלת בטכנולוגיות מתקדמות, תוכנות, ניתוחי ביצוע וסימולוציות, עד לבנית האבטיפוס עבור הלקוח. המוצרים של Campettela נחשבים לאייקונים של חדשנות, ושילוב אידאלי של שימושיות, הנדסת אנוש ויופי.

 • Shenzhen Anges Machinery co.

  חברת ANGES נוסדה ב 2004 ונחשבת למובילה בתחום מכונות הקירור לתעשייה. Anges משלבת טכנולוגיה גרמנית וע"י כך נמכרת היום ב- 5 יבשות. בין השותפים האסטרטגיים של החברה נמנים סימנס, סוני, היטאצ'י ועוד. החברה מספקת פתרון מלא לציוד קירור צ'ילרים ידידותיים לסביבה, צ'ילרים לטמפ. נמוכות, בקרי טמפרטורה, צ'ילר לייזר, ועוד למעלה מ- 1000 אפיונים. לחברה תקן ISO9001 ולרוב המוצרים גם תקן CE.

 • Temp Controls

  החברה מס. 1 בעולם המתמחה בבקרים אלקטרוניים ע"י פיתוח חדשני, תחזוקה וייצור.

 • Fili Virginio Srl

  החברה מתמחה בפתרונות מותאמים ללקוח, מכונות ומערכות המותאמות לכל יישום תעשייתי. חברת Virginio עוסקת כבר 40 שנה במערכות שינוע פנימיות וציוד לתחום הזרקת הפלסטיק. כל המוצרים נשלחים בהתאם להוראות declaration of conformity של האיחוד האירופי.

 • New OMAP

  חברת New Omap הינה חברה איטלקית מהמובילות בשוק אשר נוסדה בשנת 1972. חברה צעירה, דינמית עם 30 שנות נסיון בענף הפלסטיק בייצור ותכנון של מערכות המטפלות בחומר גלם פלסטי. בשנות ה- 90 הצטרף צוות דינמי וצעיר אשר יחד עם נסיון החברה, הוביל אותה ליצור מוצרים חדשניים, כאשר סיפוק הלקוח נמצא תמיד בראש רשימת סדר העדיפות של החברה.